Vrátila jsem se

4. října 2015 v 21:48 | Osůbka z planety X
Světe oslavuj! Internete jásej. Možná se k vám nedostala ještě tato informace, ale z popela sůvěte se zrodila nová osůbka. Samozřejmě si hned zabrala malou planetku s názvem neznámým. Sůvě za neznámou dosadilo proměnou X. Osůbka - já jsem si tam zasadila fešnou kytičku (ošklivej fíkus pozn. Red.). A tak tu žiji a chci i psát. Jelikož nemám moc času, příspěvky budu psát převážně z mobilu. Budu psát kratší reflexe.

Co se v mém životě změnilo? V poslední době jsem se stala delegátkou Sýrie. Ano, Sýrie a jestli máte námitky proti běžencům, zavřete media a zkuste si udělat vlastní názor z rozumných argumentů a ne podle pana Konvičky. Momentálně se snažím s mou delegací dostat na Pražský summit. Za Jordánsko jak jinak. To jsem se moc nepohnula, že?

I když jsem jen malá osůbka, chci zas přidat část sebe na internet. Blog.cz to zas a znovu odnáší. Doufám, že si zas a opět vybuduji základnu lidí, co budou mé názory číst. Sice nevím, jak jsem se k těmto sentimentálním řečem dostala - to jsem opravdu nechtěla (ale chtěla pozn. Red.). Tak jsem vám zahrála na city. Přeji vám krásných zbývajících hodin tohoto dne.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama