Říjen 2015

Ať si neulámem ploutvičky, proud je silný

6. října 2015 v 6:41 | Osůbka z planety X
Schopnost lišit se? Tu má každý z nás zabudovanou v sobě. Naší idividualitu podporuje dokonce země, ve které žijeme. Přečtěte si od T. G. Masaryka Světová revoluce - zde zmiňuje, že samotná podstata demokracie spočívá v individualismu a v rozvíjení sebe. Sakra lidi, každý člověk je nějaký - to slýcháme často. Je to v nás už od pradávna, kdy vznikl člověk Jávský. Proč okolo toho dělat tedy takový rozruch? Není to trochu zbytečné?

Prý chodíme jak stádo, tupé ovce držící se davu. A tak se vlna ovcí sebedre a jde proti proudu. Ovcí? Není to už jen "tupá" vlna (S nožičkama a oáskem pozn. Red.)?! Jakmile nejste "sví" tak nejste cool, jste ta chlupatá ovce a nikdo si s vámi nebude hrát na písek. To nás společnost hodlá odvrhnout, když nepůjdeme proti davu? - jakože cože?! Svět je pln paradoxů.

Někteří z nás prostě (a zkrátka) nejsou stavěni na revoluce. Nejsou na to, aby drželi transparent a křičeli hesla na náměstí. Myslím si, že každý svéprávný člověk si rozhodne sám, zda li se stane tou ovcí (beeeee beeee) nebo půjde proti proudu a může si někdy připadat jako ten burlak.

Vrátila jsem se

4. října 2015 v 21:48 | Osůbka z planety X
Světe oslavuj! Internete jásej. Možná se k vám nedostala ještě tato informace, ale z popela sůvěte se zrodila nová osůbka. Samozřejmě si hned zabrala malou planetku s názvem neznámým. Sůvě za neznámou dosadilo proměnou X. Osůbka - já jsem si tam zasadila fešnou kytičku (ošklivej fíkus pozn. Red.). A tak tu žiji a chci i psát. Jelikož nemám moc času, příspěvky budu psát převážně z mobilu. Budu psát kratší reflexe.

Co se v mém životě změnilo? V poslední době jsem se stala delegátkou Sýrie. Ano, Sýrie a jestli máte námitky proti běžencům, zavřete media a zkuste si udělat vlastní názor z rozumných argumentů a ne podle pana Konvičky. Momentálně se snažím s mou delegací dostat na Pražský summit. Za Jordánsko jak jinak. To jsem se moc nepohnula, že?

I když jsem jen malá osůbka, chci zas přidat část sebe na internet. Blog.cz to zas a znovu odnáší. Doufám, že si zas a opět vybuduji základnu lidí, co budou mé názory číst. Sice nevím, jak jsem se k těmto sentimentálním řečem dostala - to jsem opravdu nechtěla (ale chtěla pozn. Red.). Tak jsem vám zahrála na city. Přeji vám krásných zbývajících hodin tohoto dne.