Že se všechno dramatizuje

3. ledna 2015 v 21:19 | Sůvě z planety X |  Zlobím se

Na tento článek asi budete ragovat dosti rozdílně (jestli budete). Chci psáti o problému s masmedii, který se moc neobjevuje, paradoxně v masmediích, a tak o tom nikdo nepřemýšlí. Myslím tím, že se všechno moc rozmazává. Je nějaký problém, začne se o něm mluvit a najednou si začnou všichni uvědomovat ty strašné životy co vedli a všude se začnou objevovat články, které naprosto dávají za pravdu "té správné věci".


Tím myslím, že začne být trendem stát "na té správné straně". A tak byla éra, kdy bylo "in" podporovat emo a všem vysvětlovat, že vše špatné jsou jen předsudky. Pak bylo "in" hanět "didlinky" a psát anti-blogy, pak zase ty blogy odsuzovat. A tak to de stále dál.

Je dobře, že se o tom začne mluvit. Díky tomu si někteří opravdu uvědomí své chyby a změní sé smýšlení. Ale pak se z toho vždycky stane vlna a já brouzdám po netě a vidím samé smysluprosté články, kde si holčiny, které věří, že zachrání svět a tuleňátka, vedou velice filozofické řeči (ahmmm ... já nejsem holčina, já jsem sůvě, u mě je to něco jiného, mam menší mozeček :D). To téma mi leze ušima (má sova uši?), očičkama i ostatními otvory.

Začnou se více vyostřovat odpůrci či "špatně smýšlející" a začnou se tvoři tábory "pro" a "proti". A teď do nich, vemte vidle, cepíny a šup na odpůrce. A kdo neni s námi, je proti nám. Tak se vše zvrhne ve slovní přestřelku. a začne se vše vyostřovat a mas - media to vše ještě pořádně rozetřou (když už to rozmázly) a z toho, že si někdo prdnul, udělají hned globální oteplování a za měsíc vyvěští konec světa.

Je to tak. Jedna blogerka, jejíž článek vás musel praštit přes zobáček, píše o své orientaci (ZDE). Víte, takových článků by mělo být víc. A ne jen samý kecy, který jsou tak archetipálními! Autor se chce vyznamenat, chce být označen za slušného, bohabojného člověka, který bojuje za lidská práva. Ale jen o tom píše, nevyjde do ulic, nebo jen nestojí v davu, který drží transparenty a protestuje. Je to jen samá teorie a články jsou tak žalostně stejné! Tu a tam někdo přidá vlastní myšlenku, ale stále je to na jedno kopyto. Dělají z naprosto obyčejné věci něco "extra" (promińte mi toto slovo), ale když se mají rádi dva lidé, ať ženy, nebo muži, není to už samozřejmost? Ježiši kriste! Sice jsou stále ještě odpůrci, ale to bude vždy. Ty nepřesvědčíte a určitě nezabrousí zrovna na vás blogísek. Já nevím jak vaše okolí, ale znám tolik homosexuálů, že bych se musela zbláznit, kdybych byla homofób. Nebo bych se ulezla, kdybych jim lezla neustále do prdele. Ale to je například toto téma, jsou i jiná, jako právě emo, pohlavní nemoci, ptačí a jiné chřipky, ...

Nejsmutnější je, že i když o tom všichni píšou je to na hovno, jelikož k těm, kteří to opravdu potřebují vysvětlit, kteří by o tom měli být informováni, se to nedostane. Víte co? Pište, pište, ale taky vyjděte do ulic a zkuste alespoň dva zatvrzelí -foby přesvědčit, jaký je dnes svět a že standart je někde jinde.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kiara Kiara | Web | 3. ledna 2015 v 23:22 | Reagovat

Juu, tak tady se budu ráda vracet - máš to tu krásné, Sůvě!:)

A souhlasím, hlavně s tím posledním odstavcem, že když o něčem píšou všichni, stane se i ze sebevětšího problému nakonec jenom sračka a člověk, který o ot mcche něco zjistit nemá šanci se knějakému kloudnému článku dostat.

2 Iris V. Iris V. | E-mail | Web | 4. ledna 2015 v 16:16 | Reagovat

Ráda bych tu rozproudila diskuzi, ale nemám čím. S tímhle článkem naprosto souhlasím. Já nikdy nechápala takové ty osvětové články například o týrání zvířat. Je hezké, že někdo je ochoten takové články psát, ale s největší pravděpodobností si je žádný týrač zvířat nepřečte, že.

Líbí se mi tu u tebe, Sůvě, a jsi moc roztomilé. :3 :-)

3 Sůvě z planety X Sůvě z planety X | E-mail | Web | 4. ledna 2015 v 18:00 | Reagovat

[2]:

[1]:
Fakt se začnu červenat :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama